Recruitment agency Menu

O NÁS

Jsme personální agentura s moderním přístupem. Hledáme firmám IT talenty a talentům firmy. Jako první personální agentura u nás pořádáme eventy pro IT komunitu. Od roku 2016 jsme udělali velký posun, ale stále máme původní startupový mindset. Víc prozradí naše čísla… #jsmedreamBIG

485
486
487
488
489
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500+

POZIC

jsme obsadili. 500+ kandidátů se stalo součástí core týmů našich klientů.

85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100+

KLIENTŮ

získalo nové kolegy díky nám. S důvěrou se na nás obrací i nadále.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+

EVENTŮ

jsme už zorganizovali. A tímhle číslem zdaleka nekončíme.

JSME dreamBIG

Arnold Scharzenegger. Velký vzor pro celý dreamBIG, a hlavně pro našeho šéfa Martina (to asi poznáte z fotky). Právě 6 pravidel úspěchu Arnolda Schwarzeneggera nás inspiruje v naší každodenní práci. 

  1. Věříme v sebe a v to, co děláme. Má to pro nás smysl.
  2. Nebojíme se porušit zaběhlé konvence. Jsme kreativní a originální.
  3. Z chyb strach nemáme. Umíme je uznat, a hlavně napravit.
  4. Negativita je nám cizí. Že něco nejde? My říkáme, že to půjde. Rádi hledáme nové cesty, způsoby a řešení.
  5. Dáváme do toho všechno, hrajeme all-in. Je to dřina, ale nám se vyplácí.
  6. Vracíme. IT komunita nás nejen baví, ale i živí. Proto vracíme něco nazpět. Jak? Kvalitním obsahem našich eventů.

SEZNAMTE SE - MY JSME dreamBIG

Martin Gažo

Founder

Though the dreamBIG brand, I try to change the current mindset of the agencies’ perception. I want to move the IT recruitment into a new and modern form.

+420 773 588 470
gazo@dreambig.cz

Martin Gašpar

Operations Director

gaspar@dreambig.cz

Ondřej Toužimský

Talent Agent

With recruiting, it's like a code lock. Until you find the right combination between all the variables, you can't get any further.

Monika Bartůňková

Talent Agent

My goal is to make a positive difference in the lives of candidates and in the ever-evolving world of IT. By listening attentively and grasping the needs of both clients and candidates, I can establish the perfect connection that will pave the way for mutual growth and success.

bartunkova@dreambig.cz

Miloslav Krátký

Talent Agent

With a deep understanding of the IT industry and the human dynamics within it, I create bridges between talent and opportunity. My goal is not only to find the best profiles for your projects, but also to support the development of innovative and successful teams.

kratky@dreambig.cz

Michaela Špačková

Office Manager

I like working with people and solving problems that may seem impossible to others.

spackova@dreambig.cz

CO O NÁS ŘÍKÁ KONKURENCE

S dreamBIG jsme úspěšně spolupracovali na několika projektech. Po lidské stránce jsou moc fajn a vždy se otevřeně dohodneme ku prospěchu věci.

Jiří Tonar

Managing Partner / Projectman

V záplavě personálních agentur v ČR je jen několik, které z mého pohledu pozitivně vyčnívají. dreamBIG mezi ně patří díky třem věcem: 1. vynikající výsledky, které mohu posoudit díky spolupráci pro naše společné klienty, 2. specializace na IT, 3. osobnost a přístup majitele, který je velmi pragmatický a racionální. Jen tak dál!

Martin Botoš

Managing Partner / Brickman

PŘIDEJTE SE K NÁM

Jsme parta recruiterů, které baví IT. Rádi k sobě přibereme další nadšence. Ve výběru kolegů jsme open-minded, ale vybíráme si pečlivě. Aby mezi nás nový kolega zapadl, měl by do týmu přinést něco jedinečné a extra. Nehledáme jen pracovní sílu. Hledáme osobnosti.

IT Talent Agent Senior

Zkušených recruiterů není nikdy dost. V dreamBIG dostanete možnost dělat na opravdu smysluplných projektech. Žádné černé díry a bezhlavé posílání kandidátů tam a zpět. Dáme vám prostor ukázat nápady (i v rámci procesů, marketingu nebo obchodu) a podílet se na firemní kultuře a směřování celé společnosti.

I'm interested

IT Talent Agent Junior

Do you want to work in recruitment? Try us. It’s tough to begin, but if you want to work hard, determinedly and with common sense, you can do it. We’ll help you and kick-start your professional growth.

I'm interested

CO ŘÍKAJÍ KOLEGOVÉ A EX-KOLEGOVÉ

V dreamBIG pracuji přes 3 roky a naše prostředí kloubí to, co jsem vždy hledal - přátelské prostředí, pracovní flexibilitu bez korporátních manýrů, otevřenou komunikaci a především zaměření na kvalitní IT recruitment, který mě prostě bere. Samostatnost, kterou zde máme je podmíněna zodpovědností za vlastní výsledky - ano, KPIs máme, ale vždy je zohledňujeme v kontextu pozice.

Pavel Brožek

Byl jsem u toho, když se dreamBIG narodilo a vždy jsem si cenil možnosti sledovat z první linie, jak se rodí nová firma, nový projekt. Málokomu se to poštěstí po mnoha letech práce, mně to vyšlo hned na první dobrou. Za ta léta jsem měl možnost ocenit mnoho předností menší neformální firmy, ale nejvíce si asi cením profesionality lidí okolo sebe a příležitostí, které mi dreamBIG nabízí. Protože hlavně díky tomu teď mohu poznávat svět Recruitmentu z pohledu RPO člověka na půdě klienta.

Marek Pavlíček

V dreamBig jsem poznala nejen skvělé kolegy, ale i přátele. Největší hodnotou zde je pro mě upřímnost a možnost vyjádřit svůj názor na jakoukoliv oblast fungování firmy. Stejně důležité je pro mě i to, že nás všechny spojuje stejná myšlenka – pomáhat lidem najít jejich vysněnou práci, prostě dreamJOB :) Díky za to, že s Vámi můžu být a každý den se posouvat dál.

Lucie Pinterová

I přes relativně krátké působení v dreamBIG si velice vážím hned několika atributů, díky kterým bych firmu doporučil. Za prvé je to velice přátelská, upřímná a soudržná nálada ve firmě. Firma je pro mě synonymem spolehlivosti a profesionálního přístupu. Je fajn, že tento pohled se nemění ani poté, co již v týmu nefiguruji a sedím na opačné straně stolu

Martin Ryvola

dreamBIG je pro mě rozhodně skvělá profesní škola moderního přístupu k recruitmentu a také milí kolegové, za kterými se velmi ráda vracím!

Anna Landa

WRITE TO US

We do not use a ChatBot; our colleagues answer every question on time (within a maximum of 48 hours).