Recruitment agentura Menu

O NÁS

Jsme personální agentura s moderním přístupem. Hledáme firmám IT talenty a talentům firmy. Jako první personální agentura u nás pořádáme eventy pro IT komunitu. Od roku 2016 jsme udělali velký posun, ale stále máme původní startupový mindset. Víc prozradí naše čísla… #jsmedreamBIG

259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274

POZIC

jsme obsadili. 245 kandidátů se stalo součástí core týmů našich klientů.

80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95

KLIENTŮ

získalo nové kolegy díky nám. S důvěrou se na nás obrací i nadále.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

EVENTŮ

jsme už zorganizovali. A tímhle číslem zdaleka nekončíme.

JSME dreamBIG

Arnold Scharzenegger. Velký vzor pro celý dreamBIG, a hlavně pro našeho šéfa Martina (to asi poznáte z fotky). Právě 6 pravidel úspěchu Arnolda Schwarzeneggera nás inspiruje v naší každodenní práci. 

  1. Věříme v sebe a v to, co děláme. Má to pro nás smysl.
  2. Nebojíme se porušit zaběhlé konvence. Jsme kreativní a originální.
  3. Z chyb strach nemáme. Umíme je uznat, a hlavně napravit.
  4. Negativita je nám cizí. Že něco nejde? My říkáme, že to půjde. Rádi hledáme nové cesty, způsoby a řešení.
  5. Dáváme do toho všechno, hrajeme all-in. Je to dřina, ale nám se vyplácí.
  6. Vracíme. IT komunita nás nejen baví, ale i živí. Proto vracíme něco nazpět. Jak? Kvalitním obsahem našich eventů.

SEZNAMTE SE - MY JSME dreamBIG

Martin Gažo

Founder

Značkou dreamBIG se snažím změnit aktuální mindset vnímání agentur. Chci posunout IT recruitment do svěží a moderní podoby.

gazo@dreambig.cz

Martin Gašpar

COO

gaspar@dreambig.cz

Marek Pavlíček

Talent Agent

Skrz na skrz porozumět dané pozici, „zkalibrovat" se s Hiring Manažerem a dodat relevantní výsledky – to mě baví nejvíc!

pavlicek@dreambig.cz

Pavel Brožek

Talent Agent

Umím svým klientům naslouchat, vcítit se do jejich potřeb a najít nejlepší možné řešení.

brozek@dreambig.cz

Dominik Doležal

Talent Agent

Vzhledem ke svým předešlým zkušenostem z obchodu, dokážu od obou stran zjistit, co nejvíce kritérií a na jejich základě dosadit co nejrelevantnější řešení.

dolezal@dreambig.cz

Pavel Roller

Talent Agent

Spokojenost může fungovat pouze za předpokladu, že je oboustranná - v recruitmentu dokonce trojstranná.

roller@dreambig.cz

Adam Kachyňa

Talent Agent

Zaměstnanci jsou tou největší konkurenční výhodou společnosti, a proto se zaměřuji na hledání těch nejtalentovanějších.

Ondřej Toužimský

Talent Agent

S recruitmentem je to jako se zámkem na kód. Dokud nenajdeš tu správnou kombinaci mezi všemi proměnnými, tak se nedostaneš dál.

Pavel Doktor

Talent Agent

Pomáhat je v mém DNA. Je tedy mou maximální prioritou spokojenost nejen klienta, ale i nového potenciálního zaměstnance.

Monika Bartůňková

Talent Agent

Mým cílem je přinášet pozitivní změny jak do životů kandidátů, tak do dynamického světa IT. Díky pečlivému poslechu a porozumění potřebám klientů i uchazečů dokáži najít ideální spojení, které povede k vzájemnému růstu a úspěchu.

bartunkova@dreambig.cz

Šimon Dukát

Business Developer

Nechci být ten, který prodává, ale ten, který nabízí smysluplná řešení.

dukat@dreambig.cz

Sebastian Pernica

Business Developer

pernica@dreambig.cz

Michaela Špačková

Office Manager

Ráda pracuji s lidmi a řeším problémy, které se jiným mohou zdát neřešitelné.

spackova@dreambig.cz

CO O NÁS ŘÍKÁ KONKURENCE

S dreamBIG jsme úspěšně spolupracovali na několika projektech. Po lidské stránce jsou moc fajn a vždy se otevřeně dohodneme ku prospěchu věci.

Jiří Tonar

Managing Partner / Projectman

V záplavě personálních agentur v ČR je jen několik, které z mého pohledu pozitivně vyčnívají. dreamBIG mezi ně patří díky třem věcem: 1. vynikající výsledky, které mohu posoudit díky spolupráci pro naše společné klienty, 2. specializace na IT, 3. osobnost a přístup majitele, který je velmi pragmatický a racionální. Jen tak dál!

Martin Botoš

Managing Partner / Brickman

PŘIDEJTE SE K NÁM

Jsme parta recruiterů, které baví IT. Rádi k sobě přibereme další nadšence. Ve výběru kolegů jsme open-minded, ale vybíráme si pečlivě. Aby mezi nás nový kolega zapadl, měl by do týmu přinést něco jedinečné a extra. Nehledáme jen pracovní sílu. Hledáme osobnosti.

IT Talent Agent Senior

Zkušených recruiterů není nikdy dost. V dreamBIG dostanete možnost dělat na opravdu smysluplných projektech. Žádné černé díry a bezhlavé posílání kandidátů tam a zpět. Dáme vám prostor ukázat nápady (i v rámci procesů, marketingu nebo obchodu) a podílet se na firemní kultuře a směřování celé společnosti.

Mám zájem

IT Talent Agent Junior

Chcete odstartovat svoji kariéru v recruitmentu? Zkuste to právě u nás. Začátky jsou dřina, ale pokud vám nechybí chuť do práce, odhodlání a selský rozum, zvládnete to. My vám rádi pomůžeme a nastartujeme váš profesní růst.

Mám zájem

CO ŘÍKAJÍ KOLEGOVÉ A EX-KOLEGOVÉ

V dreamBIG pracuji přes 3 roky a naše prostředí kloubí to, co jsem vždy hledal - přátelské prostředí, pracovní flexibilitu bez korporátních manýrů, otevřenou komunikaci a především zaměření na kvalitní IT recruitment, který mě prostě bere. Samostatnost, kterou zde máme je podmíněna zodpovědností za vlastní výsledky - ano, KPIs máme, ale vždy je zohledňujeme v kontextu pozice.

Pavel Brožek

Byl jsem u toho, když se dreamBIG narodilo a vždy jsem si cenil možnosti sledovat z první linie, jak se rodí nová firma, nový projekt. Málokomu se to poštěstí po mnoha letech práce, mně to vyšlo hned na první dobrou. Za ta léta jsem měl možnost ocenit mnoho předností menší neformální firmy, ale nejvíce si asi cením profesionality lidí okolo sebe a příležitostí, které mi dreamBIG nabízí. Protože hlavně díky tomu teď mohu poznávat svět Recruitmentu z pohledu RPO člověka na půdě klienta.

Marek Pavlíček

V dreamBig jsem poznala nejen skvělé kolegy, ale i přátele. Největší hodnotou zde je pro mě upřímnost a možnost vyjádřit svůj názor na jakoukoliv oblast fungování firmy. Stejně důležité je pro mě i to, že nás všechny spojuje stejná myšlenka – pomáhat lidem najít jejich vysněnou práci, prostě dreamJOB :) Díky za to, že s Vámi můžu být a každý den se posouvat dál.

Lucie Pinterová

I přes relativně krátké působení v dreamBIG si velice vážím hned několika atributů, díky kterým bych firmu doporučil. Za prvé je to velice přátelská, upřímná a soudržná nálada ve firmě. Firma je pro mě synonymem spolehlivosti a profesionálního přístupu. Je fajn, že tento pohled se nemění ani poté, co již v týmu nefiguruji a sedím na opačné straně stolu

Martin Ryvola

dreamBIG je pro mě rozhodně skvělá profesní škola moderního přístupu k recruitmentu a také milí kolegové, za kterými se velmi ráda vracím!

Anna Landa

NAPIŠTE NÁM

Nemáme chatbota, ale máme kolegy kteří odpovídají na vše a včas (maximálně do 48 hodin).